Желілік сүзгі, SVC, ZC6S-50M-USB, 6 розетка, 5 метр, екі USB-порта, 220-250В, 10A, картон қорап, қара
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| USB порты | 2хUSB |
| Артикул | ZC6S-50M-USB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 40 |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 5 м |
| ТҮК коды | 0200231550354 |
| СЭҚ ТН коды | 8544429009 |
| Тауардың коды Kaspi | 106894189 |
| Шығыс розеткаларының саны | 6 розетка |
| Максималды жүктеме | 10А |
| Материал | ABS пластик |
| Қуаты (Вт) | 1800 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кернеуі | 220-250В |
| Тұрғын үйлердің қимасы | 0,75 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 6901911200043 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 902 ₸





