Автоматты ажыратқыш SE G40F3A320 GoPacT 3P 320A 36кА
157 976 ₸
  • Бар
  • Коды:65319
Айгерим
Айгерим
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Автоматты ажыратқыш SE G40F3A320 GoPacT 3P 320A 36kA Жаңа GoPact сериясы — бұл электр энергиясын тарату кезінде қорғаныс функцияларын ұйымдастыруға арналған қолжетімді және сенімді шешім болып табылатын құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштардың арнайы әзірленген желісі. GoPact жаңа желісі номиналды токтарда 800 А-ға дейін ұсынылған, әр түрлі типтегі ағытқыштармен жабдықталған, 70 кА-ға дейін ажырату қабілетіне ие және аксессуарлардың үлкен жиынтығына ие, бұл осы құрылғыларды азаматтық, коммерциялық және өндірістік нысандарда пайдалануға мүмкіндік береді. . Негізгі техникалық сипаттамалар GoPact сериясы MCCB Өнім түрі ажыратқыш Өнім атауы GoPact MCCB 400 Қолдану аймағы Тарату Полюстердің сипаттамасы 3P Қорғалған полюстердің сипаттамасы 3d [In] номиналды ток 320 А 40 °C [Ue] номиналды жұмыс кернеуі 415 В Айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес Оқшаулау талаптарына сәйкестік Иә EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес Қолдану санаты А санаты [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity 36 kA Icu в 380/415 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 45 kA Icu в 220/230 В айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 Performance level F 36 kA 380/415 В Айнымалы токқа сәйкес Ағытпа атауы TM-D Термомагниттік ағытпа технологиясы Басқару блогының қорғаныс функциялары LI типті басқару Басқару тұтқасы Ажыратқышты орнату режимі Стационарлық төлқұжат, сертификаттар, құжаттар мен материалдар өндірушінің ресми сайтында қолжетімді