Автоматты ажыратқыш SE G20B3A100 GoPacT 3P 100A 25kA
43 217 ₸
  • Бар
  • Коды:68641
Айгерим
Айгерим
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Автоматты ажыратқыш SE G20B3A100 GoPacT 3P 100A 25kA Жаңа GoPact сериясы — бұл электр энергиясын тарату кезінде қорғаныс функцияларын ұйымдастыруға арналған қолжетімді және сенімді шешімді қамтамасыз ететін арнайы әзірленген құйылған корпусты автоматты ажыратқыштар желісі. GoPact жаңа желісі номиналды токтарда 800 А-ға дейін ұсынылған, әр түрлі типтегі ағытқыштармен жабдықталған, 70 кА-ға дейін ажырату қабілетіне ие және аксессуарлардың үлкен жиынтығына ие, бұл осы құрылғыларды азаматтық, коммерциялық және өндірістік нысандарда пайдалануға мүмкіндік береді. . Негізгі техникалық сипаттамалар GoPact сериясы MCCB Өнім түрі ажыратқыш Өнім атауы GoPact MCCB 200 Қолдану аймағы Тарату Полюстерінің сипаттамасы 3P Қорғалған полюстерінің сипаттамасы 3d [In] номиналды ток 100 А 40°C [Ue] номиналды жұмыс кернеуі 415 В Айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес Оқшаулау талаптарына сәйкестік Иә EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес Қолдану санаты А санаты [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity 25 kA Icu в 380/415 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 36 kA Icu В 220/230 В айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 Performance level B 25 kA 380/415 В Айнымалы токқа сәйкес Ағытпа атауы TM-D Термомагниттік ағытпа технологиясы Басқару блогының қорғаныс функциялары LI типті басқару Басқару тұтқасы Ажыратқышты орнату режимі Стационарлық төлқұжат, сертификаттар, құжаттар мен материалдар өндірушінің ресми сайтында қолжетімді