Автоматты ажыратқыш SE G25B3A250 GoPacT 3P 250A 25кА
78 062 ₸
  • Тапсырыс бойынша
  • Коды:69895
clockЖіберу 27 мамыр 2026
Айгерим
Айгерим
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Автоматты ажыратқыш SE G25B3A250 GoPacT 3P 250A 25kA Жаңа GoPact сериясы — бұл электр энергиясын тарату кезінде қорғаныс функцияларын ұйымдастыруға арналған қолжетімді және сенімді шешім болып табылатын құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштардың арнайы әзірленген желісі. GoPact жаңа желісі номиналды токтарда 800 А-ға дейін ұсынылған, әр түрлі типтегі ағытқыштармен жабдықталған, 70 кА-ға дейін ажырату қабілетіне ие және аксессуарлардың үлкен жиынтығына ие, бұл осы құрылғыларды азаматтық, коммерциялық және өндірістік нысандарда пайдалануға мүмкіндік береді. . Негізгі техникалық сипаттамалар GoPact сериясы MCCB Өнім түрі ажыратқыш Өнім атауы GoPact MCCB 250 Қолдану аймағы Тарату Полюстерінің сипаттамасы 3P Қорғалған полюстерінің сипаттамасы 3d [In] номиналды ток 250 А 40°C [Ue] номиналды жұмыс кернеуі 415 В Айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес Оқшаулау талаптарына сәйкестік Иә EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес Қолдану санаты А санаты [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity 25 kA Icu в 380/415 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 36 kA Icu В 220/230 В айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 Performance level B 25 kA 380/415 В Айнымалы токқа сәйкес Ағытпа атауы TM-D Термомагниттік ағытпа технологиясы Басқару блогының қорғаныс функциялары LI типті басқару Басқару тұтқасы Ажыратқышты орнату режимі Стационарлық төлқұжат, сертификаттар, құжаттар мен материалдар өндірушінің ресми сайтында қолжетімді