Бекіткіш элементтері мен жалғастырғыш пластиналары бар жиынтықтағы DL DKC 80х80 жалғастырғыш
DL 80х80 жалғастырғышы "S5 Combitech" табақ науалары жүйесіне орнату үшін қажетті бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге жеткізіледі науалардың өздерінен басқа, күрделі кабельдік жолдарды салуға қажетті керек–жарақтар - қосқыштар мен бұрылыстар кіреді. Жүйе науалар мен керек-жарақтарға арналған қақпақтарды қамтиды, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған орта әсерінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді. DL жалғастырғыш жинағына монтаждау үшін қажетті бөлшектер – бекіткіштер мен жалғағыш пластиналар кіреді. Орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", науаның ені – 80 мм, биіктігі – 80 мм, ішкі радиусы – 100 мм.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36249K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.73 |
| Биіктігі | 8 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.004896 |
| Штрих-код | 4660241066546 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 266 ₸


Жіберу 27 мамыр 2026
