CPO 45 көлденең бұрышы 45° DKC 80х80 бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге "S5 Combitech" парақ науасы жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 45° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта 45° бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері. Аксессуардың орындалуы – "Сенжимира әдісімен мырышталған болат", ені – 80 мм, биіктігі – 80 мм, болаттың қалыңдығы – 0,8 мм.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36081K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.65 |
| Биіктігі | 8 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.001747291 |
| Штрих-код | 4690309888544 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 717 ₸



Жіберу 27 мамыр 2026
