CPO 90 көлденең бұрышы 90° 500x50 бекіткіштермен және қосқыш тақталармен бірге "S5 Combitech" парақ науасы жүйесі кабельдік трассаларды, соның ішінде күрделі құрылымды салуға арналған. Жүйеге кіретін бұрылыстар жолды қажетті жазықтықта белгілі бір бұрышта бұруға мүмкіндік береді. 90° СРО көлденең бұрышы трассаның көлденең жазықтықта тік бұрышпен бұрылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықты аксессуардың құрамына сапалы және сенімді монтаждау үшін қажетті бөлшектер кіреді: жалғастырғыш пластиналар және бекіту элементтері. Кабельдік астаудың ені - 500 мм. Кабельдік астаудың биіктігі - 50 мм. Материалдың қалыңдығы - 0,8 мм.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36007K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.71 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0.019845 |
| Штрих-код | 4690309508381 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 453 ₸



Жіберу 27 мамыр 2026
