IP видеокамера, Dahua, DH-IPC-HFW1230S1P-0280B, CMOS-матрица 1/2.7"; Механикалық ИҚ-сүзгi, ИК-сығымдауыш 1/2)75; V2.2.12 ОС 1...12 000 Метрге арналған: АС-211-11х2.х50 Мемтехинеологиялық камераның 1,12х01х18; ОСХС—12С2.2.11мудр = = = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dahua |
| Объектив | |
| объективтің түрі | Фиксированный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DH-IPC-HFW1230S1P-0280B |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 20 |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| ТҮК коды | 0200274269145 |
| СЭҚ ТН коды | 8525891900 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| ПЗС-матрица | 1/2.7" CMOS үдемелі сыпыру |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -30-дан +60 °С-қа дейін |
| Рұқсат | 2.0 мегапиксель. |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Discontinued-Products/Network-Cameras/Lite-Serie |
| Штрих-код | 6923172525949 |
| Электрмен жабдықтау | DC 12В |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 542 ₸



