HDCVI видеокамера, Dahua, DH-HAC-B1A51P-0280B, Цилиндриялық, 1/2.7 «CMOS, 5 МП. Сканерлеу жүйесі Прогрессивті. Габариттік көлемдері 69.8 мм 69.8 мм 149.3 мм. Нетто салмағы 0,15 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dahua |
| Объектив | |
| объективтің түрі | Фиксированный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DH-HAC-B1A51P-0280B |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 24 |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| ТҮК коды | 0200274293591 |
| СЭҚ ТН коды | 8525891900 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| ПЗС-матрица | 1/2.7" CMOS үдемелі сыпыру |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -40-тан +60 °С-қа дейін |
| Рұқсат | 5.0 мегапиксель. |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/HDCVI-Cameras/Cooper-Series/5MP/HAC-B1A51 |
| Штрих-код | 6939554990557 |
| Электрмен жабдықтау | DC 12В |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 750 ₸



