Аккумуляторлық жинақ, CyberPower, BP48VP2U03EU, Тіректі 19" 2U, 12В*6АЧ 16 дана, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/6Ач х 16 |
| Артикул | BP48VP2U03EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200311398548 |
| СЭҚ ТН коды | 8507800009 |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±48В |
| Көлем | 0,12 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4712856277517 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 638 990 ₸





