Аккумуляторлық жинақ, CyberPower, BPS240V7A, Едендік , 12В*7АЧ 40 дана, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 122.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BPS240V7A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Толық зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200208583415 |
| СЭҚ ТН коды | 8507800009 |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±240В |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711027791951 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 156 990 ₸





