Қорап распаячная, TYCO, 67040М, үшін о/п, 80х80х50мм, (қайырма.қақпақ)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67040М |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 68 |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Биіктігі | 8 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213753506 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Тауардың коды Kaspi | 134997906 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP54 |
| Штрих-код | 4670030110459 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 864 ₸



