Үздіксіз қуат көзі, SVC, V-3000-F-LCD, Smart, USB, Қуаты 3000ВА/1800Вт AVR жұмыс ауқымы: 175-275В, Бат,: 12В/7,5Асах4шатыр,4вго,Шучной-ТЕЭК
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21.17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7.5Ах х 4 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | V-3000-F-LCD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 145x398x215 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 175-275В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| ТҮК коды | 0200220059172 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 5400120 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Шуко |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 1800Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog/interaktivnye/ups_svc_v_3000_f_lcd/ |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4870207652250 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 106 320 ₸





