Стабилизатор (AVR), SVC, W-1500, Қуаты 1500ВА/1500Вт, LED-дисплей, АVR-ның жұмыс ауқымы: 140-260В, Вных.: 220В+/- 7%, 2хШкукуКой; Күзде ұсталатын камералық камераның құрылымдар мен аспаптар үшін белгіленген уақыт шегінен асып кетпеу үшін арналған аспаптары бар алаңдарды құрастыру Абай ауданы үшін қарастыру мүмкіндігі 1.35м = 320*200*65 такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.57 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W-1500 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 4 |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 320x65х200 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| Кабель ұзындығы | 1,35 м |
| ТҮК коды | 0200141308342 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 101257039 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шүко |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 1500ВА / 1500Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog/odnofaznye/stabilizator_svc_w_1500/ |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Біріктірілген |
| Штрих-код | 6901408202031 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 990 ₸





