Қорап распаячная, ТУСО, 67050, Үшін о/п, 100х100х50мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67050 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 48 |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200289010114 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP54 |
| Штрих-код | 4607019172894 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 493 ₸



