Батарея блогы, Eaton, 5PXEBM72RT3UG2, тұрақты 19" 3U, 12B*9 Ач 12 дана
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 46.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 12 |
| Артикул | 5PXEBM72RT3UG2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 3U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 43,8x48,3x12,9 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200230966828 |
| СЭҚ ТН коды | 8507800009 |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±72В |
| Көлем | 0,13 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/gb/en-gb/skuPage.5PXEBM72RT3UG2.specifications.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 743172104694 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 658 162 ₸




