Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, W-30000, 30000ВА/30000Вт AVR жұмыс диапазоны: 140-260В Шығыс кернеуі: 220В+/-8-10% Қосуды кешіктіру Клемалы табанның жоғары қызғанауымен АХХ 133 1 133-265 Кеммиті үшін 1 1-250 АС 135 Кеммигенi бар қонылының керегелегiне iлемес; V iVІІ мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W-30000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Шығу | 220В ±8% |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| ТҮК коды | 0200208589738 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 148907993 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 30кВА |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6901006255101 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 185 990 ₸





