Қорап распаячная, ТУСО, 67058, Үшін о/п, 150х110х90мм, Гермоводов жоқ
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 110 мм |
| Ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67058 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 20 |
| Салмақ | 0.64 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213753469 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP55 |
| Штрих-код | 4607162733621 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 866 ₸



