Үздіксіз қуат көзі, APC, Easy UPS SRV1KRIRK, Жинақ: SRV1KRI-1шт, SRVRK1-1шт, Онлайн, Қуаты 1000ВА/800Вт, Тірек 2U, 230В, Шығыс: 3x IEC C13, Intelligent Card Slot, LCD, W/Rail Kit, APCRBCV200, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.64 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | SRV1KRIRK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Кіру | 230 Жылы |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу | 230В |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| ТҮК коды | 0200210089233 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Жөнелту жиынтығы | SRV1KRI-1шт, SRVRK1-1шт |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 800 Вт қуат. |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304346166 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 259 213 ₸





