Кәсіби дисплей, Samsung, QM75C, 75", LH75QMCEBGCXCI, 4K, 500cd/m, 4.000:1, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Samsung |
| Размеры | |
| Салмақ | 49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| VESA | 400х400 мм |
| Артикул | LH75QMCEBGCXCI |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Экран диагоналы | 75" |
| ТҮК коды | 0200210088205 |
| СЭҚ ТН коды | 8528599009 |
| Көлем | 0,47 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кернеуі | 100~240В, 50/60 Гц |
| Экран ажыратымдылығы | 3840х2160 (4К) |
| Жұмыс тәртібі | 24/7 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 8806094996050 |
| Жарықтық | 500 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸





