Аккумуляторлық жинақ, Eaton, 9EEBM240, Едендік, 12В*9АЧ 40 дана, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 142.08 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 40 |
| Артикул | 9EEBM240 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 26,24х57,94х70,85 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213747772 |
| СЭҚ ТН коды | 8507800009 |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±240В |
| Көлем | 0,31 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/gb/en-gb/skuPage.9EEBM240.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 743172067746 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 985 750 ₸




