Ойынға арналған компьютерлік орындық, Cougar, Explore Navy Blue F, PU AIR жасанды былғары, (W)57*(D)53*(H)129,5 (137) см, Көк
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Көк |
| кресло түрі | Компьютерлік |
| Жиынтық | |
| Аяқ тірегі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3MENFBUB.0001 / CGR-ENF-BUB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 24.7 кг |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 69,5х49х125(135) см |
| Газлифт | Сынып 4, 80мм, макс 120 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 9401390000 |
| Тауардың коды Kaspi | 155822912 |
| Материал | Эко-былғары, болат, пластик |
| Орындық қаптамасының материалы | Экобылғары |
| Арқаның қаптамасының материалы | Экобылғары |
| Тербеліс механизмі | RocX |
| Көлем | 0,16 м<sup>3</sup> |
| Бас киім | Иә |
| Шынтақ қойғыш | 3D |
| Арқаға арналған жастық | Иә |
| Орындықтың өлшемдері (ГхШ), см | 49x51 |
| Арқасының өлшемдері (ЖхШ), см | 83x48 |
| Ұсынылатын салмақ, кг | 115 |
| Ұсынылатын биіктік, см | 185 |
| Бейнелер | 5*65мм |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/us/products/chairs/explore-royal/ |
| Арқаның еңкею бұрышы | 155° дейін |
| Штрих-код | 4710483779220 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 128 464 ₸





