Автомобильді зарядтау станциясы, SVC, айнымалы ток GB/T - 22 кВТ, Қуаты: 22000 Вт, Шығыс кернеуі: 400В, Максималды ток: 32А, Зарядтау қосқышының түрі: GB/T кабель, Кабель ұзындығы: 5 м, Дисплей 4.3" параметрлерді нақты уақыт режимінде басқару, Қызып кетуден, шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан қорғау, өлшемдері W*H*D: 270*400*190,51 (мм), Қабырғаға бекіту
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Айнымалы ток ГБ/Т - 22кВт |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Шығу тогы | 32A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 5 м |
| Заряд көрсеткіші | жарықдиодты |
| ТҮК коды | 0200165187565 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Тауардың коды Kaspi | 139314333 |
| Номиналды ток | 32A |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 5% -95% конденсациясыз |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -20-дан +50 °С-қа дейін |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP55 |
| Қосылу түрі | GB/T |
| Жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Штрих-код | 6902111243007 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 201 874 ₸





