Аккумуляторлық жинақ, Eaton, 9SXEBM180RT3UG2, Тіректі 19" 3U, 12В*5АЧ 30 дана, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Салмақ | 77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/5Ач х 30 |
| Артикул | 9SXEBM180RT3UG2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 3U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 44х64,5х13 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200210143737 |
| СЭҚ ТН коды | 8507800009 |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±180В |
| Көлем | 0,18 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3553340710711 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 184 270 ₸




