Компьютерлік корпус, Huntkey, GX760A Fortune, ATX/Micro ATX, USB 1*3.0/2*2.0, HD-Audio, Салқындатқыш 4*12см ARGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 160 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 400 мм-ге дейін, 1*3.5"/2.5", Ұяшық 7, Қалыңдығы 0,6мм, 424х215х465мм, пайдаланылмаған, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GX760A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 424х215х465 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240/280/360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://en.huntkey.com/product/gx760a-fortune/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4894788004079 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 095 ₸





