Автомобильді зарядтау станциясы, SVC, AC Type 2 - 22кВт, Қуаты: 22000 Вт, Шығыс кернеуі: 400В, Максималды ток: 32А, Зарядтау қосқышының түрі: Type 2 кабель, Кабель ұзындығы: 5 м, Жарықдиодты индикаторлар, Қызып кетуден, шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан қорғау, Қабырғаға бекіту/тірекке орнату
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AC Type 2 - 22кВт |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 12.6 кг |
| Шығу тогы | 32A |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х650х355 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Кабель ұзындығы | 4 м |
| Заряд көрсеткіші | жарықдиодты |
| Интерфейстер | Wi-Fi,Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200230979927 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Тауардың коды Kaspi | 113244841 |
| Ғимарат | пластик |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 22 кВТ |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток | 32A |
| Көлем | 0,1 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 5% -95% конденсациясыз |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -20-дан +50 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қосылу түрі | Type 2 |
| Жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Штрих-код | 6900812223465 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 353 100 ₸



