Қуат тарату блогы, CyberPower, PDU20BVHVIEC24F (240В), Basic сериясы, IEC C20 x1 кіріс қосқышы, IEC C19 x 4 IEC C13 x 20 шығыс қосқышы, Кабель ұзындығы 3,05 м, Биіктігі: 0U
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.96 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PDU20BVHVIEC24F (240В) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіру | 200-240В ~ 50/60 Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 44,5х38,1х1219,2 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 3,05 метр |
| ТҮК коды | 0200210090758 |
| СЭҚ ТН коды | 8537109800 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х МЭК С19/20 х МЭК С13 |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 4712364144806 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 94 990 ₸



