Үздіксіз қуат көзі, CyberPower, UT1500EG, Қуаты 1500ВА/900Вт, UTG-сериясы, Желілік-интерактивті, Едендік, LED/RJ11/RJ45e/USB, AVR: 165-290В, АКБ 12В/7,5Ач*2шт., Выхх: 4xSchuko, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7.5Ах х 2 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | UT1500EG |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Толық зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Кіру | 230В±10% |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 148х178х298 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-290В |
| Кабель ұзындығы | 1,2 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | 1 кіру, 1 шығу |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB |
| ТҮК коды | 0200210256710 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 132693813 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Шуко |
| Қуаты (Вт) | 1500ВА / 900Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоидалы, импульстің енін модуляциялаумен |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711027791838 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 91 990 ₸





