Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, T-10000, 10000ВА/6000Вт AVR жұмыс диапазоны: 140-260В Шығыс кернеуі: 220В+/-8% Қосуды кешіктіру Клеммная клубка LСD– дисплсьқа Қарданудың арттырылып артылған түрi; кермеге тоңқалың тозаңданған керме үшқаттылығының керi түрленген түрiне дейінгі керi керi режим мимокасы = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | T-10000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Шығу | 220В ±8% |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 425x315x260 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| ТҮК коды | 0200230944949 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 113096223 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 10000ВА/ 6000Вт |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түсі | Біріктірілген |
| Штрих-код | 6901808223018 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 91 990 ₸





