Процессорға арналған салқындатқыш, Deepcool, AK500 DIGITAL PRO WH, Intel 20хх/1851/1700/1200/ 115х және AMD AM5/AM4, 240W, 120мм, 500-1750±10%/айн/м, 60,89 CFM, 25 dB(A), 4 істікшелі PWM/9 істікшелі(USB 2.0)/3 істікшелі (+5V-D-G ARGB), 129х117х162мм, Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 240W |
| Артикул | R-AK500-WHAPMN-G |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 9 |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Ауа ағыны | 60,89 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 162 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 129х117х162 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Бес мыс жылу құбыры |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 1750 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 9 pin(USB 2.0) + 3pin (+5V-D-G ARGB) |
| Шу деңгейі | 25 дбА |
| Штрих-код | 6933412729198 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 719 ₸





