Үздіксіз қуат көзі, Dahua, DH-PFM3350-1000, Қуаты 1000ВА/600Вт, Жұмыс диапазоны AVR: 170-280В, Бат.: 12В/9АЧ*1шт., 2шығыс.: 2 Shuko CEE7, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dahua |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | DH-PFM3350-1000-EN-A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 340х140х205 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 170-280В |
| Кабель ұзындығы | 1,2 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200210140927 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 154000385 |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Материал | Металл/пластик |
| Қуаты (Вт) | 1000ВА / 600Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6937552481930 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 990 ₸





