Үстел шамы, Yeelight, Staria төсек жанындағы шам Pro YLCT03YL,пластик,2700-6500k,18W,Ra 95, Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Yeelight |
| Түсі | Ақ |
| Түрі | Үстел шамы |
| Жақтау материалы | пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | 802.11 а/б/г/н, 2.4/5 гГц |
| Артикул | YLCT03YL |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Bluetooth нұсқасы | Қолдау көрсетілмейді |
| Салмақ | 1.57 кг |
| Кіру | 100-240 В, 50/60 Гц |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Түстерді көрсету индексі | 95 Ra |
| СЭҚ ТН коды | 9405210032 |
| Тауардың коды Kaspi | 100116662 |
| Материал | Пластик |
| Жарықтандыру қуаты | 18 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10-дан +40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | Android 4.0, ioS 9 және одан жоғары |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру температурасы | Ақ |
| Қуат көзінің түрі | Желіден |
| Қосылу түрі | Wi-Fi |
| Түс температурасы | 2700-6500K |
| Штрих-код | 608887786491 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 590 ₸





