Ауа ажыратқышы, iPower, ACB 2000/1000A жылжымалы, 3Р айнымалы ток 220В
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Салмақ | 78 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ACB 2000/1000А |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213757801 |
| СЭҚ ТН коды | 8536209007 |
| Номиналды кернеу | 380/660В (АС) |
| Номиналды ток | 1000A |
| Көлем | 0,14 м<sup>3</sup> |
| Шекті ажырату қабілеті | 80кА |
| Штрих-код | 6900207250113 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 194 620 ₸





