Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, T-15000, 15000ВА/1500Вт Жұмыс диапазоны AVR: 140-260В Шығыс кернеуі: 220В+/-8-10% Қосуды кешіктіру; Креммды табандар;LСД– дисплей.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | T-15000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Шығу | 220В ±8% |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| ТҮК коды | 0200231960344 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 148907988 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 15кВА/15кВт |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Штрих-код | 6901006255057 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 139 990 ₸





