Процессорға арналған салқындатқыш, Deepcool, AK400 G2 Digital NYX R-AK400G2-BKNNMN-GJD-1, Intel 1851/1700/1200/115x және AMD AM5/AM4, 240W, 120мм, 2200±10%/айн/м, 63,4 CFM, 31,45 dB(A), 4pin, 132х92х156мм, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 240W |
| Артикул | R-AK400G2-BKNNMN-GJD-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 1.13 кг |
| Ауа ағыны | 63,4 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 156 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 132х92х156 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200184087549 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 2200±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / АМ5 / АМ4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cooling/cpuaircoolers/AK400-G2-DIGITAL-NYX-AI-Dynamic-Adjustment-CPU-Cooler-with-Digital-Display/2025/21922.shtml |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 34,5 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729679 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 871 ₸





