Тұрақтандырғыш (AVR), SVC, T-20000, 20000ВА/20000Вт Жұмыс диапазоны AVR: 140-260В Шығыс кернеуі: 220В+/-8-10% Қосуды кешіктіру Клеммная клубка LСD - дисклтейльдер Асып түседі; қысылған қысқа тозаңдардан; жоғары қыз- ғылымның белінен; Қамтиғанда; қысылған- тимегенде, Кiруi төмен кернеу = такиее = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 19.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | T-20000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Шығу | 220В ±8% |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-260В |
| ТҮК коды | 0200208589646 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 148907991 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LED-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 20кВА/20кВт |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6901006255064 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 175 990 ₸





