Графикалық карта, PALIT, RTX5080 GAMINGPRO OC 16GB (4710562244922), (NE75080S19T2-GB2031A), GDDR7, 256bit, 3-DP, HDMI, 331.9*127.1*60 мм, Түрлі-түсті қорап
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palit |
| Бейне жады түрі | GDDR |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | NE75080S19T2-GB2031A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 2.53 кг |
| Бейне шығысы | HDMI / DP x 3 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Графикалық процессор | GeForce RTX 5080 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 332 |
| СЭҚ ТН коды | 8471800000 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 850 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 16 ГБ |
| Жад интерфейсінің бит тереңдігі | 256 bit |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=5405&lang=en&pn=NE75080S19T2-GB2031A&tab=sp |
| Штрих-код | 4710562244922 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 899 490 ₸





