Светильник, Yeelight, LED Bedside Lamp D2 Razer Version, YLCT01YL/1-000001219, 140*100mm, 240lm, 40-240lm, 1700K-6500K, 100-240V~50/60Hz, 5W, 5V=1A, 25000hrs, Bluetooth Wi-Fi802.11 b/g/n, 2.4 ГГц Bluetooth 4.2, Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Yeelight |
| Жарық ағыны | 240 лм |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YLCT01YL |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 0.83 кг |
| Кіру | 220 Жылы |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200141452243 |
| СЭҚ ТН коды | 9405210012 |
| Тауардың коды Kaspi | 112493439 |
| Қуаты (Вт) | 5 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Жарықтандыру температурасы | 1700-6500K (Реттелетін температура) |
| Штрих-код | 8886419387398 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 990 ₸





