CPO 90 көлденең 90° DKC негіз.50 бұрышына арналған қақпақ метиздермен және пластиналармен жиынтықта
CPO 90 көлденең 90° бұрышқа арналған қақпақ, DKC, 38000K, негіз.50, аппараттық құралдармен және PTCE тақталарымен бірге жеткізіледі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38000K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210259384 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4660241081884 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 850 ₸




