Блок питания, Aerocool, AERO WHITE, 550W, ATX, APFC, 20+4pin, 2*4+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 2*PCI-E 6+2pin, Вентилятор 12см, Кабель питания, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ACPW-AR55AEC.12 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 102499095 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 550 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ White |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711530963630 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 915 ₸





