CPO 90 бұрышындағы көлденең қақпақ 90° DKC негізгі 200 метиздармен және пластиналармен жиынтықта
CPO 90 бұрышындағы көлденең қақпақ 90°, DKC, 38004K, осн.200, PTCE метиздары мен табақтарымен бірге
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38004K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 0.67 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210259605 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4660241081921 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 969 ₸




