Қақпақ CPO 90 бұрышына көлденең 90° DKC негізгі 300 метиздар мен пластиналармен жиынтықта
CPO 90 бұрышындағы көлденең қақпақ 90°, DKC, 38005K, осн.300, PTCE метиздары мен табақтарымен бірге
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38005K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210259377 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4660241081945 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 394 ₸




