Үздіксіз қуат көзі, APC, Easy UPS SRV6KRILRK, Жинақ: SRVPM6KRIL-1шт, SRVRK1-1шт, SRV240RLBP-9A-1шт, SRVRK2-1шт, Онлайн, Қуаты 6000ВА/6000Вт, Тірек 5U, 230В, Шығыс: терминал блогы, Intelligent Card Slot, LCD, Extended Runtime, W / Rail Kit, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 93.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 20 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | SRV6KRILRK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 5 сағ |
| Кіру | 230 Жылы |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 5U |
| Шығу | 230В |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200230968006 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Жөнелту жиынтығы | SRVPM6KRIL-1шт, SRVRK1-1шт, SRV240RLBP-9A-1шт, SRVRK2-1шт |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 6кВА/6кВт |
| Көлем | 0,26 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304346289 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 406 621 ₸





