Үздіксіз қуат көзі, APC, Easy UPS SRV2KIL, Жиынтық: SRVPM2KIL-1шт, SRV72BP-9A-1шт, Онлайн, Қуаты 2000BA/1400Bт. Отырғанның диаметрі 3,5 градус Аңышқалылық 1х 1EC, International Chielusments Stown books АQW 1-230хС 118-233х1130-230в; АN = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SRV2KIL |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 5,5 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±3Гц |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 110-280В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| ТҮК коды | 0200213748427 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 x IEC C13 |
| Жөнелту жиынтығы | SRVPM2KIL-1шт, SRV72BP-9A-1шт |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 2000ВА / 1600Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,15 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304337966 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 620 309 ₸





