Блок питания, Aerocool, SMART G1, 750W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4pin, 2*4+4pin, 8*Sata, 2*Molex, 3*PCI-E 6+2pin, 12V-2X6, Вентилятор 13,5 см, Кабель питания, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ACPG-SR75FEC.71 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 3.1 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 7 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 152748969 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (12V-2X6) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711530963005 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 54 509 ₸





