Үздіксіз қуат көзі, APC, Easy UPS SRV3KIL, Жиынтығы: SRVPM3KIL-1шт, SRV72BP-9A-1шт, Онлайн, Қуаттылығы 3000 ВА (2730в) А-230в. КС Оқоймалар үшін ААҚШ 1 1 1 1 VС 1 КС 1 К Ереннің 1 200 мың досы VІV ОСС 19 Кен ААҚ VUСШІШ = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50.92 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SRV3KIL |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 5,5 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±3Гц |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 110-280В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| ТҮК коды | 0200213748458 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 6 х МЭК С13 + 1 х МЭК С19 |
| Жөнелту жиынтығы | SRVPM3KIL-1шт, SRV72BP-9A-1шт |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 2400Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,15 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304338000 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 730 975 ₸





