Охлаждающая подставка для ноутбука, Deepcool, N8 7", Вентилятор 2*14см, 1000±10%RPM, 4*USB 2.0, 25,1дБл, Габариты 380х278х55мм, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Түрі | Қойғыш |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.89 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | N8 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Ауа ағыны | 94,7 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 380х278х55 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Салқындатқыш 14 см х 2 дана. |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Мақсаты | Ноутбукты салқындату үшін |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cooling/laptopcoolers/2021/14290.shtml |
| Шу деңгейі | 25,1 дбА |
| Штрих-код | 6933412706786 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 013 ₸





