Үздіксіз қуат көзі, APC, Easy UPS BVX1600LI-GR, Желілік-интерактивтік, қуаты 1600ВА/900Вт, Напольдікі, 230В, Вого: 4х Schuka.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 2 |
| Артикул | BVX1600LI-GR |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 10 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Кабель ұзындығы | 1,2 м |
| ТҮК коды | 0200216363504 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Шуко |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 900 Вт |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304404613 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 127 649 ₸





