Процессор, Intel, Pentium G4400 LGA1151, оем, 3M, 3.3 GHz, 2/2 Core Skylake, 54 Вт, HD510
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intel |
| Қосқыштар | LGA1151 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 54W |
| Артикул | G4400 |
| Базалық бірлік | дана |
| Негізгі тактілік жиілік | 3.3 гГц |
| Қаптамада | 21 |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Интеграцияланған графика | Intel HD Graphics 510 |
| ТҮК коды | 0200110464291 |
| СЭҚ ТН коды | 8542319090 |
| Ағындар саны | 2 |
| Ядролар саны | 2 |
| Қуаты (Вт) | 350 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Процессордың генерациясы (ядро) | Skylake (алтыншы) |
| Процессорлар тобы | Intel Pentium G сериясы |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1151 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.intel.ru/content/www/ru/ru/products/sku/88179/intel-pentium-processor-g4400-3m-cache-3-30-ghz/specifications.html |
| Штрих-код | 2000000380858 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 35 790 ₸



