Светильник, Philips, 59447 090-5.5W-430lm-4000K-WH-recessed LED, MESON, Диаметр врезного отверстия 90мм, Мощность 5Вт, Световой поток 430Лм, Температура 4000К, Нейтральный, Цвет корпуса белый, Встраиваемый светодиод
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы | 4000К |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 929003285402 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200274323151 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 5 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 6947830439591 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 775 ₸



